Przepisy - kredyty-hipoteczne-kalkulator

Kredyty hipoteczne kalkulator

pozyczki-kredyty.org

Tytuł:  kredyt hipoteczny pod budowany dom
Autor:  Kaja
15.6.2010, 08:55
Witam Mam pytanie czy istnieje możliwość wzięcia kredytu na budowę domu, myślę o kredycie hipotecznym a zabezpieczeniem miałby być budowany dom, mam działkę wartą ok 70 tyś, Oboje z mężem pracujemy tylko że mamy umowy na czas określony, ja mam 2000 brutto mąż 1200 brutto, dwoje dzieci (jedno w wieku przedszkolnym, drugie ok roku), posiadamy samochód osobowy, mamy pożyczkę wziętą na kwotę 20 tyś z czego do spłaty zostało 9 tyś (zaznaczam że dokonałam nadpłaty przez co okres kredytowanie został skrócony o 1,5 roku). Proszę o odpowiedź czy mamy jakąkolwiek szansę na kredyt i jakiej wysokości. Z góry dziękuję z odpowiedź

Autor:  Autor
15.6.2010, 11:06
Witam Serdecznie, Analizując sytuację wynika mi że mogą Państwo otrzymać kredyt w kwocie ok 50 000 pln - moim zdaniem nie pozwoli to na wybudowanie wymarzonego domu. Bank nie udzieli kredytu mieszkaniowego na częsciową budowę - za środki z banku oraz Państwa inwestycja musi być zakończona. Aby otrzymac wyższą kwotę należałoby spłacić całkowicie kredyt który jest zaciągnięty. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku byłoby przystąpienie do kredytu kolejnych kredytobiorców. pozdrawiam

Autor:  Adam
5.7.2010, 08:44
U mnie otrzymacie Państwo 80 tys na budowę, oraz 9 tys na spłatę poprzedniej pożyczki. Do kredytu może przystąpić osoba trzecia, nie musi być spokrewniona, ważne by miała "nadwyżke finansową". szczegóły można sprawdzić na www.hipotekarzeszow.k9.pl pozdrawiam Adam

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Które zwierze szczeka: pies czy kot?

Lista tematów: